Kinepraktijk Haneveld is al jaren een stabiele en continu groeiende kinepraktijk in Genk. Sinds de verhuis naar een grotere locatie met 3 behandelruimtes en een oefenzaal zien we een gestage groei in onze agenda's. We gaan daarom op zoek naar een nieuwe collega die op zelfstandige basis wil aansluiten in ons team.

Ons team bestaat momenteel uit 4 kinesitherapeuten en 1 psychologe, ieder behandelt patiënten volgens eigen interessegebied. Hierdoor kunnen patiënten met heel diverse pathologieën terecht in onze praktijk.

In Kinepraktijk Haneveld benaderen we onze patiënten met een holistische visie. De patiënt als persoon is heel belangrijk voor ons, we kiezen steeds voor een persoonlijke aanpak tijdens een individuele sessie.
We behandelen zowel kinderen (psychomotorische en neuromotorische ontwikkelingsbegeleiding van baby tot adolescent) als volwassenen (postoperatieve en sport revalidatie, manuele therapie, oefentherapie, chronische pijnrevalidatie en perinatale kine).
Buiten de individuele behandelingen binnen de RIZIV nomenclatuur wordt er in de oefenzaal op wekelijkse basis kinderyoga en bewegingstherapie voor volwassenen georganiseerd.
In de toekomst zullen hier ook sessies personal training gegeven worden.

Profiel :

- Je bent drager van de beroepstitel kinesitherapeut met RIZIV-nummer

- Je werkt graag met kinderen en volwassenen

- Je bekijkt het totaalbeeld van een pathologie en een patiënt

- Je kan zelfstandig werken in een multidisciplinaire omgeving

- Je hebt sterke communicatieve en sociale vaardigheden

- Je bent gemotiveerd om de praktijk samen uit te bouwen met het oog op een langdurige samenwerking

- Je hebt een flexibele en dynamische ingesteldheid

- Je hebt aandacht voor EBM en bent bereid op regelmatige basis bijscholingen te volgen in je eigen interessegebied

Aanbod :

- Zelfstandige activiteit in dag-en avonddienst, uurrooster in teamoverleg samen te stellen

- Vergoeding per prestatie volgens gedeconventioneerd tarief

- Intensieve begeleiding in een groepspraktijk en maandelijks intercollegiaal en multidisciplinair overleg

- Een job in een nieuwe, moderne en ruime werkomgeving met veel mogelijkheden

Voor vragen over deze vacature kan je terecht bij Els Aerts op 089/844 155.

Wil jij ons team versterken?
Stuur dan je sollicitatiebrief en CV voor 01/03/2022 naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Meer info over onze praktijk vind je op www.kinehaneveld.be en www.ontwikkelingsbegeleiding.be