Wie zijn wij?

Kinepraktijk Haneveld en Kinesitherapie voor Kinderen zijn al jaren stabiele en continu groeiende kinepraktijken in Genk. Sinds de associatie van beide praktijken én de verhuis naar een grotere locatie met meerdere behandelruimtes en multifunctionele oefenzalen zien we een zeer sterke groei in de aanmeldingen van patiënten. We gaan daarom op zoek naar een nieuwe collega die zich op zelfstandige basis bij ons wil aansluiten.

Ons team bestaat momenteel uit 5 kinesitherapeuten en 1 psychologe, ieder behandelt patiënten volgens eigen expertise- en interessegebied. Hierdoor kunnen patiënten met heel diverse pathologieën terecht in onze praktijk.

In Kinepraktijk Haneveld en Kinesitherapie voor Kinderen benaderen we onze patiënten met een holistische visie. De patiënt als persoon is dus heel belangrijk voor ons, we kiezen daarom steeds voor een persoonlijke aanpak tijdens een individuele sessie.

We behandelen zowel kinderen (psychomotorische en neuromotorische ontwikkelingsbegeleiding van baby tot adolescent) als volwassenen (postoperatieve revalidatie, manuele therapie, oefentherapie, chronische pijnrevalidatie en perinatale kine).

Naast de individuele behandelingen organiseren we in onze praktijk ook bewegingstherapie voor kinderen en volwassenen.

(Meer info vind je op www.kinehaneveld.be en www.ontwikkelingsbegeleiding.be)

Wat verwachten wij van jou als onze nieuwe collega MSK/Neuro?

 • Je bent drager van de beroepstitel kinesitherapeut met RIZIV-nummer
 • Je bekijkt het totaalbeeld van de pathologie én de patiënt
 • Je kan zelfstandig werken in een multidisciplinaire omgeving
 • Je hebt sterke communicatieve en sociale vaardigheden
 • Je bent gemotiveerd om de praktijk samen uit te bouwen met het oog op een langdurige samenwerking
 • Je hebt een flexibele en dynamische ingesteldheid
 • Je hebt aandacht voor EBM en bent bereid op regelmatige basis bijscholingen te volgen in je eigen interessegebied

Wat kunnen we jou bieden?

 • Flexibiliteit : de mogelijkheid om je eigen werktijden en je zelfstandige activiteit in teamoverleg zelf samen te stellen
 • Vergoeding per prestatie volgens gedeconventioneerd tarief
 • Een begeleiding van het hele team op maat van jouw kennen en kunnen en regelmatig intercollegiaal en multidisciplinair overleg
 • Een job in een nieuwe, moderne en ruime werkomgeving met veel mogelijkheden
 • Administratieve ondersteuning : hulp en tips bij het afhandelen van je administratie
 • Werken in een team van open minded collega’s

Wil jij ons team versterken?
Stuur je motivatiebrief en CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Nog vragen? Bel naar Jeannine De Vijlder (0479 59 01 89) of Els Aerts (089 84 41 55)